FAQ

Často kladené otázky

Nájdete tu odpovede na najčastejšie otázky o Mooble House. Ak máte ďalšie otázky, môžete nás kontaktovať
prostredníctvom nášho e-mailu alebo nášho komunikačného formulára.

Mooble House je vhodný pre všetky štyri ročné obdobia a to najmä vďaka svojej izolácií a vybaveniu prispôsobeného všetkým ročným obdobiam.

Odporúčame, aby bol Mooble House ťahaný vozidlom, ktoré má určitý výkon motora a dostatočnú ťažnú kapacitu. Sú to zväčša vozidlá s nosnosťou od 2,7 do 3,5 tony, ide teda o pick-upy, džípy alebo terenné vozidlá 4×4. Radi vám však poradíme, či vaše vozidlo zodpovedá podmienkam pre ťahanie Mobole House. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom e-mailu alebo komunikačného formulára.

Mooble House Tiny Houses sú vyrábané podľa predpisov 2018/858 ES. Všetky naše produkty sú v súlade s týmito predpismi. Produkty Mooble House majú typové schválenie EC, ktoré umožňuje ťahanie vašich vozidiel kdekoľvek v Európe. Na ťahanie vášho Mooble House na diaľnici nie je potrebné žiadne povolenie, pretože ide o licencované vozidlo. Pri kúpe od nás dostávatie Certificate of Conformity pre registráciu vášho vozidla na miestných úradoch a pre vydanie ŠPZ.

Svoj Mooble House si môžte vybaviť akýmkoľvek príslušenstvom a typom vybavenia. V ponuke máte aj výber z balíčkov vybavenia od Mooble House.

Tieto funkcie môžu byť pridané ako voliteľné.

Úpravy môžete vykonávať z aktuálneho Mooble House katalógu. Mooble House zvažuje aj vaše požiadavky na dizajn, pokiaľ nezasahujú do bezpečia a dopravných predpisov.

Nakoľko je Mooble House licencované vozidlo, proces nákupu môže byť jednoducho zrealizovaný notárom.

Neexistuje žiadná colná alebo ročná daňová povinnosť pre Tiny House v Európe.

Mooble House partneri poskytujú odťahovú službu pre majiteľov Tiny House. Váš Tiny House si môžete taktiež vyzdvihnúť u nás v továrni alebo v najbližšom prístave.

Váš Mooble House bude pripravený do 45 až 60 dní od objednania.