Summer Resort by MH

Unikátne dovolenkové ubytovanie v blízkosti krásneho jazera s prístupom k vodným atrakciám. Oddych zažijete v súkromnom a plne vybavenom tiny house s plným komfortom ako v hoteli. 

Podarilo sa nám vytvoriť rezort, kde ľudia môžu zažiť aktívny ale aj pasívny oddych, Vitajte na Nových Košariskách, obľúbené sú hlavne z dôvodu blízkosti Bratislavy a nádherného oddychového prostredia ako na dovolenke pri mori. Veľa ľudí prichádza hlavne kvôli čistej vode a aktivitám spojených s tým.

Zažite niečo nové a rezervujte si mentálny detox z vášho mesta, len pre Vás!

Rezervácia online

Luke
Luke
2023-09-09
We loved the Tiny house and the location. The band at the restaurant were great in the evening and the lake was beautiful to wake up to.
Tarik
Tarik
2023-09-07
We stayed as a family with 2 children for two nights in Erik‘s place. It‘s exactly like in the pictures. Very cozy, perfectly sized and modern looking. It‘s literally a house on the wheels, but it felt more like a house than a camper. The sea is also very clean and pleasant to swim. And there are lot’s of things to do around. I would recommend a car or a bicycle for going around the town.I would highly recommend it!
Mary
Mary
2023-08-21
Ubytovanie bolo nahlásené pre troch ľudí a prikrývky na spanie boli len pre dvoch. Naživo oveľa menšie. Pekné okolie
Indrė
Indrė
2023-08-19
Puiki ir jauki vieta, būsto šeimininkas labai draugiškas ir paslaugus, ačiū už puikią viešnagę 🙂
Christian
Christian
2023-08-17
Nice place

Kontakt na ubytovateľa

Erik Bakoš

Jazyky, ktorými sa tu dohovoríte: anglicky, slovensky, česky