Tiny Commercial

pre Vaše nové podnikanie

  1. Domov
  2. Tiny Commercial

Z domčekov Mooble House môžete vytvoriť krásne ubytovanie a ponúknuť tak skvelý zážitok, v ktorom budú zákazníci cítiť pocit domova s dotykom prírody. 

Máte podnikateľského ducha?

Už 2 roky prevádzkujem mobilný dom na kolesách. Okrem zaujímavého vedľajšieho príjmu ma robí šťastným aj lúčiaci sa hostia, po ich pobyte. Som rád, že môžem ukázať iným ľudom tento náš kúsok nepoznaného raja. V tejto turbulentnej dobe sa mi oplatilo investovať práve do takejto formy. Musím podčiarknuť benefity ako, nový trend bývania, málo byrokracie s úradmi, dotyk s prírodou, komfort domu. Ďakujem.

Najväčšie prekážky rozšírenia ubytovania:

  • Vysoké náklady na výstavbu.
  • Zdĺhavý a náročný povoľovací proces.
  • Dlhy čas výstavby.
  • Chýbajúci koncept.

Riešenie

Za výnosným podnikateľským nápadom nemusíte chodiť ďaleko. Ponúkame jedinečnú a novú formu investovania do zaujímavej formy ubytovania s domami na kolesách. Vďaka týmto mobilným domom s benefitmi karavanu a komfortom hotela môžete začať podnikať už o 60 dní. Domy sú definované ako obytné prívesy kategórie O2, majú ŠPZ, EČV a VIN číslo. Vďaka tomu nepotrebujete stavebný pozemok a ani vykonávať povoľovacie procesy na úradoch.

Domy sú zvýhodnené tým, že sa môže odpočítať DPH a tak isto je tu možnosť 6 ročných odpisov ako u automobil. Návratnosť investícií je v rozmedzí od 3 po 5 rokov.

Naše domy ponúkajú unikátnu možnosť stráviť nezabudnuteľnú dovolenku s plným komfortom apartmánu. Hostia sú ubytovaní v dokonalom pohodlí „tiny house“, s klimatizáciou, kompletným vybavením domov, kde si môžu plnohodnotne užívať okolité prostredie a zároveň mať k dispozícii luxusnú spálňu, obývačku, kuchynku a v neposlednom rade kúpeľňu s WC. Hostia nie sú odkázaní na stany, spoločné sprchy a WC, alebo dochádzanie za týmito službami do hlavnej budovy.

Koncept je ľahko aplikovateľný na väčšine pozemkov a tým pádom sa za minimálnych investícií do povoľovacích konaní a minimu legislatívnych bariér darí rozbehnúť kvalitný dovolenkový rezort spĺňajúci svetové štandardy kvality. Či už formou rozšírenia existujúceho podniku, alebo vytvorením nového rezortu.

Zarábať v cestovnom ruchu nebolo nikdy prijateľnejšie.

Zabudnite na nudné komerčné nehnuteľnosti s dlhoročnou návratnosťou investícií, tvorte niečo odlišné, zaujímavé a hlavne ekonomicky prijateľné. Pomôžeme Vám s výberom toho správneho produktu pre vaše ubytovanie, odovzdáme know-how a marketingové tipy na zvýšenie záujmu po Vašom ubytovaní.

Spravíme z Vás nášho exkluzívneho partnera na prenájom a predaj našich domov.

Zaujala Vás táto forma investovania? Neváhajte sa nám ozvať a radi Vám poradíme.

S akého ste prosím kraja?